Веб сайт

Анімаційні цикли персонажів

Дизайн персонажів. Святий Миколай.

Дизайн персонажів. Діти.

Facebook & Email

Дякуємо за перегляд

Мобільна версія

Дизайн сцени

ПОСЛУГИ

 

Graphic Design, Interaction, Motion, Game Design

 

 

ПОСИЛАННЯ НА ГРУ

 

xmas.stout.com.ua

 

СТВОРЕНО

 

2018

 

Наступний проект

Copyright © 2006-2018 Stout

 studio@stout.com.ua

Він має різні імена, такі як: Святий Миколай, Сінтерклас, Санта Клаус та багато інших. Але коли він з'являється, ми починаємо відчувати різдвяну атмосферу.

 

В Україні діти чекають, коли Святий Миколай прийде, і покладе подарунок під подушки за умови, що діти були хорошими протягом року. У Німеччині та Польщі "хлопчики одягаються як єпископи, які благають милостиню бідним". У Нідерландах "голландські діти кладуть моркву для коня Сінтеркласа. У День Святого Миколая подарунки позначені особистими гумористичними віршами, написаними відправником".

 

Миколай про тебе не забуде.

 

 

В оформленні сцени використана архітектура площі Ринок. Це центральна площа міста Львів, Україна. Площа була спроектована у 13-14 столітті незабаром після того, як Львів стане містом.

Спочатку будинки були готичними, однак великої пожежі 3 червня 1527 року була зруйнована більша частину міста. Місто було перебудовано у стилі ренесанс.

Різдвяна гра та привітання

Ми всі любимо різдвяні свята. На протязі цих декількох тижнів діти та дорослі дарують та отримають подарунки, відчувають чарівність Різдва і тимчасово доторкаються казки.

 

Студія Stout розробила різдвяну гру, анімаційні привітання та зображення, за допомогою яких Ви та ваші клієнти зможуть повністю відчути атмосферу Різдва.

 

Музика: ”Carol of the Bells”, Микола Леонтович, віриш Петро Вільховський.

Пристрої:

Website & Mobile, Social networks,

Email congratulations

Послуги:

Graphic Design, Interaction, Motion, Game Design

Рік:

2018

Посилання:

КОНТАКТИ

ПОСЛУГИ

РОБОТИ