Елітний житловий комплекс клубного типу «Гоголівська, 47» розташований в історичному центрі столиці. Він поєднує затишну атмосферу старого Києва та сучасні технологічні досягнення містобудування.

 

Розвинена інфраструктура, відповідний комфорт, надійна захищеність, духовна спадщина, київські традиції, та респектабельність району не залишать байдужими найвибагливіших клієнтів.

Створення сайту ЖК «Гоголівська, 47»

Оформлення сайту відповідає сучасним тенденціям комунікаційного дизайну. Головну сторінку сайту виконано у вигляді лендінг-пейдж. За допомогою інтерактивних та мультимедійних ефектів представлено основну інформацію про переваги  житлового комплексу.

 

Сайт має 2 мовні версії, модулі планування, галереї, інтерактивної мапи, зв’язку з продавцями, та багато чого іншого, що якісно відокремлює сайт на фоні конкурентів.

Для демонстрації планувань 15 поверхів і 16 типових квартир був створений модуль планувань. У користувачів є можливість дивитися планування квартир, призначати перегляд, завантажувати і роздруковувати pdf-плани та багато іншого.

 

Варто відзначити продуманість і зручність модуля планування. У відвідувачів  завжди перед очима розташовані всі квартири та поверхи. Доступ до інформації по плануванню здійснюється в 1-2 кліка.

КЛІЄНТ

ПОСЛУГИ

 

UX проектування

Веб дизайн

Front-end

 

 

ВЕБ-САЙТ

www.gogolivska47.com.ua

СТВОРЕНО

 

червень 2015

 

ПЕРЕЙТИ ДО САЙТУ

Наступний проект

Copyright © 2006-2018 Stout

 studio@stout.com.ua