Copyright © 2006-2018 Stout

 studio@stout.com.ua

РОБОТИ

ПОСЛУГИ

КОНТАКТИ

Розробка дизайн-концепції «Меч-олівець»

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Епос про меч-олівець

Протягом довгих століть меч був головною наступально-оборонною зброєю. Багато народів відчували до нього захоплене і деколи навіть священне почуття. З часом меч став символом справедливості і верховної влади, увійшов в геральдику і породив незліченні міфи і легенди.

 

Так з'явився Екскалібур - легендарний меч короля Артура, оспіваний бардами і трубадурами. У Японії виникли легенди про самурайський меч катану. А яничарський меч ятаган наводив страх по всій Османської імперії. Існує багато легендарних і вигаданих письменниками-фантастами мечів: Дамоклів меч, Біблійний «Вогненний меч», широко відомий світловий меч джедаїв з «Зоряних воєн» та інші.

 

Але всі ці мечі, в тій чи іншій мірі, використовувалися для залякування або руйнування. Ми ж пропонуємо крім деструктивних функцій постачити меч творчої складової.

Меч-олівець - відтепер буде відновлений дуалістичний баланс між добром і злом!

 

 

Катана-олівець

Катана-олівець

Екскалібур-олівець

Екскалібур-олівець

Світловий меч-олівець

Світловий меч-олівець

Тепер це зброя в руках нинішніх лицарів тамплієрів і розенкрейцерів, самураїв і джедаїв набуває зовсім іншого змісту. У пошуках справедливості і добра, наносити ріжучі удари можна лише в крайніх випадках. В нерівній сутичці з адептами темних сил, можна буде скористатися рукояткою-ластиком і стерти ворога. А відсутні деталі несправедливого світу можна домалювати вістрям олівця.

Наступний проект

Розробка концепції «Свіже повітря в твоєму авто»