Розробка сайту компанії Azuria Group

Azuria Group канадська компанія з управління майном, яка була заснована 1968 році. Компанія надає в оренду сучасні, безпечні і добре оцінені квартири біля Торонто, а також комерційні та торгівельні об'єкти розташовані у великих містах по всій Greater Toronto Area. Azuria Group продовжує прагнути до досконалості послуг, та якості навколишнього середовища.

Мобільна версія

Крім основної версії, було розроблено також і мобільну версію сайта. Розділи сайту адаптовано під мобільні пристрої — смартфони та планшети. Це робить сайт доступний користувачам в будь-який момент та будь-якому місці.

 

В проектуванні сайту застосовано інноваційні підходи та практичні ідеї, які допомогли отримати  якісний та корисний ресурс з пошуку житла для клієнтів компанії.

 

На сторінках сайту розташовано повноекранні зображення об’єктів нерухомості, вулиць або міст де вони знаходяться. Це створює ефект присутності. Для пошуку житла відвідувачі можуть використовувати зручний інструмент фільтрування інформації, або знаходити об’єкти за допомогою мапи.

КЛІЄНТ

ПОСЛУГИ

 

UX проектування

Web дизайн

Front-end

 

 

ВЕБ-САЙТ

www.azuriagroup.com

СТВОРЕНО

 

вересень 2015

 

ПЕРЕЙТИ ДО САЙТУ

Наступний проект

Copyright © 2006-2018 Stout

 studio@stout.com.ua